3,797
edits
Line 245: | Line 245: | ||
|- | |- | ||
| [[COSMIC COWGIRL]] || [[AC GF3DM2|GF3/DM2]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|70→62 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|53→42 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|60→62 | | [[COSMIC COWGIRL]] || [[AC GF3DM2|GF3/DM2]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|70→62 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|53→42 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|60→62 | ||
|- | |||
| [[ON OUR WAY]] || [[AC GF3DM2|GF3/DM2]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|20→22 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |- | ||
| [[RIGHT ON TIME]] || [[AC GF4DM3|GF4/DM3]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|93→92 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | [[RIGHT ON TIME]] || [[AC GF4DM3|GF4/DM3]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|93→92 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| [[CLASSIC PARTY 3]] || [[AC GF5DM4|GF5/DM4]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|98→97 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|65→70 || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[The Least 100sec]] || [[AC GF5DM4|GF5/DM4]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|76→77 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|78→79 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |- | ||
| [[MISS YOU]] || [[AC GF6DM5|GF6/DM5]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|96→95 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | [[MISS YOU]] || [[AC GF6DM5|GF6/DM5]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|96→95 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |- | ||
| [[Children's Sketchbook|子供の落書き帳]] || [[AC GF6DM5|GF6/DM5]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|98→97 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"| | | [[Children's Sketchbook|子供の落書き帳]] || [[AC GF6DM5|GF6/DM5]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|98→97 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|53→54 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |- | ||
| [[innocent world]] || [[AC GF7DM6|GF7/DM6]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|20→23 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | [[innocent world]] || [[AC GF7DM6|GF7/DM6]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|20→23 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
Line 256: | Line 262: | ||
| [[O JIYA]] || [[AC GF7DM6|GF7/DM6]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|66→68 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|68→66 | | [[O JIYA]] || [[AC GF7DM6|GF7/DM6]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|66→68 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|68→66 | ||
|- | |- | ||
| [[MODEL DD3]] || [[AC GF8DM7|GF8/DM7]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"| | | [[Kimi no heart ni dokyun|君のハートにドキュン]] || [[AC GF7DM6|GF7/DM6]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|18→20 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| [[MODEL DD3]] || [[AC GF8DM7|GF8/DM7]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|92→91 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|95→92 || style="background:#ee3fff;"|98→95 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|95→93 | |||
|- | |- | ||
| [[SWEET FELINE]] || [[AC GF8DM7|GF8/DM7]] || style="background:#92dd44;"|16→21 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | [[SWEET FELINE]] || [[AC GF8DM7|GF8/DM7]] || style="background:#92dd44;"|16→21 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
Line 267: | Line 275: | ||
|- | |- | ||
| [[S.P.I.P]] || [[AC GF9DM8|GF9/DM8]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|55→60 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|62→65 | | [[S.P.I.P]] || [[AC GF9DM8|GF9/DM8]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|55→60 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|62→65 | ||
|- | |||
| [[Twinkle Star]] || [[AC GF9DM8|GF9/DM8]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|35→37 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[Cherry|チェリー]] || [[AC GF9DM8|GF9/DM8]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|49→53 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |- | ||
| [[Mangekyou|万華鏡]] || [[AC GF9DM8|GF9/DM8]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|72→73 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | [[Mangekyou|万華鏡]] || [[AC GF9DM8|GF9/DM8]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|72→73 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| [[Agnus Dei]] || [[AC GF10DM9|GF10/DM9]] || style="background:#92dd44;"|43→48 || style="background:#eeee77;"|65→68 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[Libra]] || [[AC GF10DM9|GF10/DM9]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|43→41 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[MODEL DD5]] || [[AC GF10DM9|GF10/DM9]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|92→91 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|97→95 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|94→93 | |||
|- | |||
| [[pot-pourri d'marmalade]] || [[AC GF10DM9|GF10/DM9]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|17→18 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[Helicopter|ヘリコプター]] || [[AC GF10DM9|GF10/DM9]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|30→33 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|} | |} | ||