13,854
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 812: | Line 812: | ||
|- | |- | ||
| [[Kakera|カケラ]] || [[AC RB VOLZZA 2|REFLEC BEAT VOLZZA 2]] || None. | | [[Kakera|カケラ]] || [[AC RB VOLZZA 2|REFLEC BEAT VOLZZA 2]] || None. | ||
|} | |||
== March 22nd, 2018 == | |||
{|class="wikitable" border="1px" style="background:#ccccee; font-size:90%; text-align: center; margin: 1em auto 1em auto" | |||
|- | |||
!style="background:#9999ee; text-align: center;" width="300px"|Song Title | |||
!style="background:#9999ee; text-align: center;" width="200px"|Game | |||
!style="background:#9999ee; text-align: center;" width="350px"|Unlocking method | |||
|- | |||
| [[Elisha]] || [[AC RB|REFLEC BEAT]] || None. | |||
|- | |||
| [[cloche]] || [[AC RB limelight|REFLEC BEAT limelight]] || None. | |||
|- | |||
| [[Last Hometown]] || [[AC RB limelight|REFLEC BEAT limelight]] || None. | |||
|- | |||
| [[WONDER WALKER]] || [[AC RB colette Winter|REFLEC BEAT colette -Winter-]] || None. | |||
|- | |||
| [[Fffff|ƒƒƒƒƒ]] || [[AC RB groovin'!!|REFLEC BEAT groovin'!!]] || None. | |||
|- | |||
| [[Air Reading Power]] || [[AC RB groovin'!! Upper|REFLEC BEAT groovin'!! Upper]] || None. | |||
|- | |||
| [[Eclipse Zero]] || [[AC RB groovin'!! Upper|REFLEC BEAT groovin'!! Upper]] || None. | |||
|- | |||
| [[HELL SCAPER]] || [[AC RB groovin'!! Upper|REFLEC BEAT groovin'!! Upper]] || None. | |||
|- | |||
| [[CODE:1]] || [[AC RB VOLZZA|REFLEC BEAT VOLZZA]] || None. | |||
|- | |||
| [[Chamomile bathroom|カモミール・バスルーム]] || [[AC RB VOLZZA 2|REFLEC BEAT VOLZZA 2]] || None. | |||
|} | |} | ||
[[Category:REFLEC BEAT]] | [[Category:REFLEC BEAT]] |
edits