24,441
edits
Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
| '''License'''|| The Final Countdown || Europe || '''Normal''' | | '''License'''|| The Final Countdown || Europe || '''Normal''' | ||
|- | |||
| '''License'''|| 9 to 5 || Dolly Parton || '''Normal''' | |||
|- | |||
| '''License'''|| [[Funkytown]] || Lipps Inc. || '''Normal''' | |||
|- | |- | ||
| '''Cover'''|| Oops...I Did It Again! || (Brittney Spears) || '''Normal''' | | '''Cover'''|| Oops...I Did It Again! || (Brittney Spears) || '''Normal''' |
edits