3,797
edits
Line 247: | Line 247: | ||
|- | |- | ||
| [[RIGHT ON TIME]] || [[AC GF4DM3|GF4/DM3]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|93→92 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | [[RIGHT ON TIME]] || [[AC GF4DM3|GF4/DM3]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|93→92 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| [[MISS YOU]] || [[AC GF6DM5|GF6/DM5]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|96→95 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |- | ||
| [[Children's Sketchbook|子供の落書き帳]] || [[AC GF6DM5|GF6/DM5]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|98→97 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | [[Children's Sketchbook|子供の落書き帳]] || [[AC GF6DM5|GF6/DM5]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|98→97 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| [[innocent world]] || [[AC GF7DM6|GF7/DM6]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|20→23 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[O JIYA]] || [[AC GF7DM6|GF7/DM6]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|66→68 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|68→66 | |||
|- | |||
| [[MODEL DD3]] || [[AC GF8DM7|GF8/DM7]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|95→92 || style="background:#ee3fff;"|98→95 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[SWEET FELINE]] || [[AC GF8DM7|GF8/DM7]] || style="background:#92dd44;"|16→21 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|} | |} | ||