339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 402: | Line 402: | ||
|- | |- | ||
| [[Golden galaxy]] || [[Mutsuhiko Izumi|Trick Trap]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || - | | [[Golden galaxy]] || [[Mutsuhiko Izumi|Trick Trap]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || - | ||
|- | |||
| [[Party People]] || [[Yasuhiro Taguchi|TAG from Party Times]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || - || - || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Kei|京]] || [[cosMoBousouP|cosMo@暴走P]] feat.[[Daisuke Kurosawa|96]] & 肥塚良彦 || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || - || - || - || - || ✓ | | [[Kei|京]] || [[cosMoBousouP|cosMo@暴走P]] feat.[[Daisuke Kurosawa|96]] & 肥塚良彦 || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || - || - || - || - || ✓ |