340,136
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| [[Fly to Sky]] || DAIHEI || [[AC GITADORA Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || ? || ? || ? || ? || ? | | [[Fly to Sky]] || DAIHEI || [[AC GITADORA Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || ? || ? || ? || ? || ? | ||
|- | |||
| [[Next FUTURE]] || SARAH || [[AC GITADORA Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || ? || ? || ? || ? || ? | |||
|} | |} | ||