339,718
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
| [[Exclamation]] || [[mitsuhiro]] || [[AC GD Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || - || - || - || - || - || ✓ || - | | [[Exclamation]] || [[mitsuhiro]] || [[AC GD Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || - || - || - || - || - || ✓ || - | ||
|- | |- | ||
| [[Fly to Sky]] || DAIHEI || [[AC GD Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || ? || | | [[Fly to Sky]] || DAIHEI || [[AC GD Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || ? || - || ? || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| [[Next FUTURE]] || SARAH || [[AC GD Matixx|GITADORA Matixx]] || - || - || - || ? || ? || ? || ? || ✓ | | [[Next FUTURE]] || SARAH || [[AC GD Matixx|GITADORA Matixx]] || - || - || - || ? || ? || ? || ? || ✓ | ||
|- | |||
| [[ONE DAY]] || SARAH || [[AC GD Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ? || ? || - || ? || ? || ? | |||
|} | |} | ||