48,068
edits
Morning Blue (talk | contribs) |
Morning Blue (talk | contribs) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| Midnite Blaze || [[Yuichi Asami|U1 Jewel Style]] || DanceDanceRevolution 4thMIX CS || - || ✓ || ✓ | | Midnite Blaze || [[Yuichi Asami|U1 Jewel Style]] || DanceDanceRevolution 4thMIX CS || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| DROP THE BOMB - System S.F. Mix - || [[Sota Fujimori|Scotty D.]] || DDRMAX US CS || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Flow|Flow (true style)]] || Scotty D. revisits [[Uichi Asami|U1]] || DanceDanceRevolution SuperNOVA || ORBITALIC TECHNO || ✓ || ✓ | | [[Flow|Flow (true style)]] || Scotty D. revisits [[Uichi Asami|U1]] || DanceDanceRevolution SuperNOVA || ORBITALIC TECHNO || ✓ || ✓ |