48,079
edits
Morning Blue (talk | contribs) |
Morning Blue (talk | contribs) |
||
Line 97: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
| [[Lucky Days]] || Sota Fujimori feat. [[Kanako Hoshino]] || [[AC Lincle|beatmaniaIIDX 19 Lincle]] || DREAM TRANCE || ✓ || ✓ || - || - | | [[Lucky Days]] || Sota Fujimori feat. [[Kanako Hoshino]] || [[AC Lincle|beatmaniaIIDX 19 Lincle]] || DREAM TRANCE || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[prompt]] || [[Jun Wakita|w]]×s ft.*spiLa* || [[AC Lincle|beatmaniaIIDX 19 Lincle]] || NU PROGESSIVE || ✓ || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| Do It Right || SOTA feat. [[Ebony Fay]] || DanceDanceRevolution 5thMIX CS || - || ✓ || ✓ || - || - | | Do It Right || SOTA feat. [[Ebony Fay]] || DanceDanceRevolution 5thMIX CS || - || ✓ || ✓ || - || - |