339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 637: | Line 637: | ||
|- | |- | ||
| [[Yumeiro musubi|ユメイロムスビ]] || [[AC NST|ノスタルジア]] || style="background:#E5C4E0;"|◆2 | | [[Yumeiro musubi|ユメイロムスビ]] || [[AC NST|ノスタルジア]] || style="background:#E5C4E0;"|◆2 | ||
|- | |||
!style="background:#aaaaee; text-align: center;" colspan="9"|Purchasable from May 6th, 2021 | |||
|- | |||
| [[CaptivAte~jouka~ (Wiegenlied mix)|CaptivAte~浄化~]] || [[AC NST|ノスタルジア]] || style="background:#E5C4E0;"|◆1 | |||
|- | |||
| [[Ensamble Forecast 3/28|Ensemble Forecast 3/28]] || [[AC NST FORTE|ノスタルジア FORTE]] || style="background:#E5C4E0;"|◆2 | |||
|- | |- | ||
!style="background:#aaaaee; text-align: center;" colspan="9"|To be added soon | !style="background:#aaaaee; text-align: center;" colspan="9"|To be added soon |