342,019
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 37: | Line 37: | ||
| [[Deadly Dolly Dance]] || Shiron || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || - || ✓ | | [[Deadly Dolly Dance]] || Shiron || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || - || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[Demise Quartet]] || Shiron+[[kohu|こふ]]×[[Atsushi Morimori|モリモリあつし]]と[[ | | [[Demise Quartet]] || Shiron+[[kohu|こふ]]×[[Atsushi Morimori|モリモリあつし]]と[[Hirotake Miura|提供]]でお送りします。 || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[GEOMETRIA]] || Shiron || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | | [[GEOMETRIA]] || Shiron || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[Lucky*Clover]] || Shiron+[[kohu|こふ]]×[[Atsushi Morimori|モリモリあつし]]と[[ | | [[Lucky*Clover]] || Shiron+[[kohu|こふ]]×[[Atsushi Morimori|モリモリあつし]]と[[Hirotake Miura|提供]]でお送りします。 || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[veRtrageS]] || [[Riz]] vs. Shiron || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | | [[veRtrageS]] || [[Riz]] vs. Shiron || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | ||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| [[Setsugekka (Shiron & Sound Artz Remix)|雪月花 (Shiron & Sound Artz Remix)]] || Shiron vs. [[Sound Artz]] || [[AC SDVX IV|SOUND VOLTEX IV HEAVENLY HAVEN]] || - || - || ✓ | | [[Setsugekka (Shiron & Sound Artz Remix)|雪月花 (Shiron & Sound Artz Remix)]] || Shiron vs. [[Sound Artz]] || [[AC SDVX IV|SOUND VOLTEX IV HEAVENLY HAVEN]] || - || - || ✓ | ||
|- | |||
| ? || Shiron+[[kohu|こふ]]×[[Atsushi Morimori|モリモリあつし]]と[[Hirotake Miura|提供]]でお送りします。 || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | |||
|} | |} | ||