13,854
edits
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| [[eastward -sdvx edit-]] || ginkiha || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | | [[eastward -sdvx edit-]] || ginkiha || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Oriens]] || ginkiha || [[AC SDVX IV|SOUND VOLTEX IV HEAVENLY HAVEN]] || - || ✓ || ✓ | |||
|} | |} | ||
edits