340,400
edits
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
| The Island Song || TAG feat. Eric Anthony || DanceDanceRevolution (PS3) || - || ✓ || ✓ || - || - | | The Island Song || TAG feat. Eric Anthony || DanceDanceRevolution (PS3) || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| Do The Evolution || TAG feat. [[ERi]] || DanceEvolution ARCADE || - || ✓ || ✓ || ? || - | |||
|- | |- | ||
| [[CHANCE!]] || [[ko-saku]] || [[AC GFDM V3|GuitarFreaks V3 & DrumMania V3]] || - || - || ✓ || - || - | | [[CHANCE!]] || [[ko-saku]] || [[AC GFDM V3|GuitarFreaks V3 & DrumMania V3]] || - || - || ✓ || - || - |