3,390
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| [[Killing my Heart]] || Nine Universe || [[AC GD EXCHAIN|GITADORA EXCHAIN]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ? || ? || ✓ | | [[Killing my Heart]] || Nine Universe || [[AC GD EXCHAIN|GITADORA EXCHAIN]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ? || ? || ✓ | ||
|- | |||
| [[Raio|雷鳴]] || SARAH(from Nine Universe) feat. 桿子 Drumstick || [[AC GD NEX+AGE|GITADORA NEX+AGE]] || - || - || - || - || - || - || ✓ || - | |||
|} | |} | ||
edits