350,344
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| GF/DM V4 || style="background:#92dd44;"|13 || style="background:#eeee77;"|31 || style="background:#ee3fff;"|↑60 || style="background:#92dd44;"|17 || style="background:#eeee77;"|34 || style="background:#ee3fff;"|38 || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|25 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|35 || style="background:#ee3fff;"|40 | | GF/DM V4 || style="background:#92dd44;"|13 || style="background:#eeee77;"|31 || style="background:#ee3fff;"|↑60 || style="background:#92dd44;"|17 || style="background:#eeee77;"|34 || style="background:#ee3fff;"|38 || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|25 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|35 || style="background:#ee3fff;"|40 | ||
|- | |||
| GF/DM V3 CS || style="background:#92dd44;"|13 || style="background:#eeee77;"|31 || style="background:#ee3fff;"|58 || style="background:#92dd44;"|17 || style="background:#eeee77;"|34 || style="background:#ee3fff;"|38 || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|25 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|35 || style="background:#ee3fff;"|40 | |||
|} | |} | ||