341,775
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 400: | Line 400: | ||
|- | |- | ||
| [[Eisenplatte]] || [[Akhuta]] y OJ || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ✓ | | [[Eisenplatte]] || [[Akhuta]] y OJ || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ✓ | ||
|- | |||
| [[Kyou|京]] || [[cosMoBousouP|cosMo@暴走P]] feat.[[Daisuke Kurosawa|96]] & 肥塚良彦 || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || - || - || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Lullaby aishuu|ララバイ哀愁]] || [[Shigeharu Saeki|YAMATO組-]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ || - | | [[Lullaby aishuu|ララバイ哀愁]] || [[Shigeharu Saeki|YAMATO組-]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ || - |