811
edits
No edit summary |
m (→POLICY BREAK) |
||
Line 963: | Line 963: | ||
|- | |- | ||
| [[Odoru Fever Robo|踊るフィーバーロボ]]{{from|[[PnM AC 14|pop'n music 14 FEVER!]]}} || [[Shinichiro Yamanaka|ダニエル]]&[[eimy]][[Jun Wakita| と ]][[Yoshitaka Nishimura|よしくん]] || 160 || style="background:#aaaaff;"|6 || style="background:#ffffaa;"|11 || style="background:#ffaaaa;"|15 || style="background:#ffe7ce;"|- | | [[Odoru Fever Robo|踊るフィーバーロボ]]{{from|[[PnM AC 14|pop'n music 14 FEVER!]]}} || [[Shinichiro Yamanaka|ダニエル]]&[[eimy]][[Jun Wakita| と ]][[Yoshitaka Nishimura|よしくん]] || 160 || style="background:#aaaaff;"|6 || style="background:#ffffaa;"|11 || style="background:#ffaaaa;"|15 || style="background:#ffe7ce;"|- | ||
|- | |||
| [[JOMANDA]]{{from|[[jubeat copious APPEND]]}} || [[Yoshitaka Nishimura|DJ YOSHITAKA]] || ? || style="background:#aaaaff;"|? || style="background:#ffffaa;"|? || style="background:#ffaaaa;"|? || style="background:#ffe7ce;"|- | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits