350,191
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| [[GO READY]] || DAIHEI || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || - || ✓ || ✓ | | [[GO READY]] || DAIHEI || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Blaze line]] || mitsuhiro || [[AC GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || ✓ || ✓ || ? || - || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Dreamer's High]] || DAIHEI || [[AC GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || ✓ || ✓ || ? || ✓ || ? || ? || ✓ | | [[Dreamer's High]] || DAIHEI || [[AC GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || ✓ || ✓ || ? || ✓ || ? || ? || ✓ |