350,191
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| [[Exclamation]] || mitsuhiro || [[AC GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || - || - || - || - || - || ✓ || - | | [[Exclamation]] || mitsuhiro || [[AC GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || - || - || - || - || - || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[Fly to Sky]] || DAIHEI || [[AC GITADORA Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || ? || ? || ? || ? || ? | |||
|} | |} | ||