350,231
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(7 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="toccolours mw-collapsible mw-collapsed" style="margin:" align="center" | {| class="toccolours mw-collapsible mw-collapsed" style="margin:" align="center" | ||
! align="center" style="background:#cceeff"| [[North American DanceDanceRevolution Games|North American | ! align="center" style="background:#cceeff" width="250px"| [[North American DanceDanceRevolution Games|North American CS releases]] | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:100%;" align="center"| '''Sony PlayStation''' | | style="font-size:100%;" align="center"| '''Sony PlayStation''' | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR NA| | | style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR NA|NA]] - [[CS DDR KONAMIX|KONAMIX]] - [[CS DDR Disney MIX|Disney MIX]] | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:100%;" align="center"| '''Sony PlayStation 2''' | | style="font-size:100%;" align="center"| '''Sony PlayStation 2''' | ||
Line 22: | Line 22: | ||
| style="font-size:100%;" align="center"| '''Nintendo Wii''' | | style="font-size:100%;" align="center"| '''Nintendo Wii''' | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR HOTTEST PARTY|HOTTEST PARTY]] - [[CS DDR HOTTEST PARTY2|HOTTEST PARTY2]] - [[CS DDR HOTTEST PARTY3|HOTTEST PARTY3]] | | style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR HOTTEST PARTY|HOTTEST PARTY]] - [[CS DDR HOTTEST PARTY2|HOTTEST PARTY2]] - [[CS DDR HOTTEST PARTY3|HOTTEST PARTY3]]<br> [[CS DDR 2010|2010]] - [[CS DDR II|II]] - [[CS DDR Disney Grooves|Disney Grooves]] | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR | | style="font-size:100%;" align="center"| '''Mobile''' | ||
|- | |||
| style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR Mobile|Mobile]] - [[CS DDR Mobius|Mobius]] - [[CS DDR S|S]] - [[CS DDR S+|S+]] - [[CS DDR FREEDOM|FREEDOM]]<br>[[CS DDR DANCE WARS|DANCE WARS]] - [[CS DDR Pocket Edition|Pocket Edition]] | |||
|- | |||
| style="font-size:100%;" align="center"| '''PC''' | |||
|- | |||
| style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR PC|PC]] - [[CS DDR Classroom Edition|Classroom Edition]] | |||
|- | |- | ||
| style="font-size:100%;" align="center"| ''' | | style="font-size:100%;" align="center"| '''TV Plug-and-Play''' | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR | | style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR My First NA|My First]] - [[CS DDR Strawberry Shortcake|Strawberry Shortcake]] - [[CS DDR Disney MIX TV|Disney MIX (TV)]] | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:100%;" align="center"| '''Other''' | | style="font-size:100%;" align="center"| '''Other''' | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:90%;" align="center"| | | style="font-size:90%;" align="center"| [[CS DDR MARIO|MARIO MIX]] - [[CS DDR DVD|DVD Game]] - [[CS DDR PS3|PS3]] | ||
|} | |} |