48,465
edits
mNo edit summary |
Morning Blue (talk | contribs) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
| Notecounts || style="background:#7DF9FF;"|308 || style="background:#92dd44;"|393 || style="background:#eeee77;"|1031 || style="background:#ee3fff;"|1466 || style="background:#92dd44;"|393 || style="background:#eeee77;"|799 | | Notecounts || style="background:#7DF9FF;"|308 || style="background:#92dd44;"|393 || style="background:#eeee77;"|1031 || style="background:#ee3fff;"|1466 || style="background:#92dd44;"|393 || style="background:#eeee77;"|799 | ||
|- | |- | ||
| pop'n music 17 THE MOVIE→Present || style="background:#7DF9FF;"|14 || style="background:#92dd44;"|20 || style="background:#eeee77;"|35 || style="background:#ee3fff;"| | | pop'n music 17 THE MOVIE→19 TUNE STREET || style="background:#7DF9FF;"|14 || style="background:#92dd44;"|20 || style="background:#eeee77;"|35 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|15 || style="background:#eeee77;"|31 | ||
|- | |||
| pop'n music 20 fantasia (Present) || style="background:#7DF9FF;"|14 || style="background:#92dd44;"|20 || style="background:#eeee77;"|35 || style="background:#ee3fff;"|↑41 || style="background:#92dd44;"|15 || style="background:#eeee77;"|31 | |||
|} | |} | ||