349,966
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| [[Xb10r]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | | [[Xb10r]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Zero-Day Exploit(One-Day Fusion Mix)]] || 庭師 || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Reitenshi|零天視]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | | [[Reitenshi|零天視]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ |