350,223
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| [[Chemical Colours]] || Blacklolita x BEMANI Sound Team "[[Sota Fujimori|Expander]]" || [[AC EPOLIS|beatmania IIDX 31 EPOLIS]] || COLOUR TECHCORE || ✓ || ✓ | | [[Chemical Colours]] || Blacklolita x BEMANI Sound Team "[[Sota Fujimori|Expander]]" || [[AC EPOLIS|beatmania IIDX 31 EPOLIS]] || COLOUR TECHCORE || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[(PLRAYER)|《PL<nowiki>|</nowiki>RAYER》]] || Blacklolita || [[AC EPOLIS|beatmania IIDX 31 EPOLIS]] || ASCENDING TOGETHER || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[CyberConnect]] || Blacklolita || [[AC DDR A20|DanceDanceRevolution A20]] || - || ✓ || ✓ | | [[CyberConnect]] || Blacklolita || [[AC DDR A20|DanceDanceRevolution A20]] || - || ✓ || ✓ |