48,630
edits
No edit summary |
Morning Blue (talk | contribs) |
||
Line 248: | Line 248: | ||
|- | |- | ||
| [[Furinkazan|風林火山]] || 96 || [[PnM AC 18|pop'n music 18 せんごく列伝]] || JINKI PROGRESSIVE || ✓ || - || ✓ || - | | [[Furinkazan|風林火山]] || 96 || [[PnM AC 18|pop'n music 18 せんごく列伝]] || JINKI PROGRESSIVE || ✓ || - || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[BabeL ~Grand Story~]] || [[Tsugumi Kataoka|Ako Atak]] || [[PnM AC 19|pop'n music 19 TUNE STREET]] || SPIRAL STAIRS || - || ✓ || ✓ || - | |||
|- | |- | ||
| [[Danzai Plasma|断罪プラズマ]] || [[Shinpei Tsumita|積田 晋平]] || [[PnM AC 19|pop'n music 19 TUNE STREET]] || CYBER METAL || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Danzai Plasma|断罪プラズマ]] || [[Shinpei Tsumita|積田 晋平]] || [[PnM AC 19|pop'n music 19 TUNE STREET]] || CYBER METAL || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ |