1,576
edits
No edit summary |
Thunderbird (talk | contribs) |
||
Line 127: | Line 127: | ||
| [[Visnu]] || None || N/A || N/A || N/A | | [[Visnu]] || None || N/A || N/A || N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" | 200 || [[Astrogazer]] || Unlock [[Drop The Bounce]] || N/A || N/A || N/A | ||
|- | |- | ||
| [[BEYOND THE EARTH (STARDOM Remix)]] || Clear [[BEYOND THE EARTH (STARDOM Remix)]] on EXTRA STAGE || Unlock [[THE SAFARI (STARDOM Remix)]] || Play EXTRA STAGE 5 times || Score over 1400 total points | | [[BEYOND THE EARTH (STARDOM Remix)]] || Clear [[BEYOND THE EARTH (STARDOM Remix)]] on EXTRA STAGE || Unlock [[THE SAFARI (STARDOM Remix)]] || Play EXTRA STAGE 5 times || Score over 1400 total points | ||
Line 134: | Line 134: | ||
|- | |- | ||
| [[DUB I DUB]] || Clear [[DUB I DUB]] on EXTRA STAGE || Unlock [[Butterfly (kors k feat.Starbitz)|Butterfly]] || Play EXTRA STAGE 5 times || Score over 1400 total points | | [[DUB I DUB]] || Clear [[DUB I DUB]] on EXTRA STAGE || Unlock [[Butterfly (kors k feat.Starbitz)|Butterfly]] || Play EXTRA STAGE 5 times || Score over 1400 total points | ||
|- | |||
| [[glacia (STARDOM Remix)]] || None || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |- | ||
| [[Impress]] || Clear [[Impress]] on EXTRA STAGE || Clear [[Oppress]] || Play EXTRA STAGE 5 times || Score over 1400 total points | | [[Impress]] || Clear [[Impress]] on EXTRA STAGE || Clear [[Oppress]] || Play EXTRA STAGE 5 times || Score over 1400 total points |