338,710
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| [[GIGA THRASH]] || Blacklolita || [[AC Rootage|beatmania IIDX 26 Rootage]] || DUBSTEP || ✓ || ✓ | | [[GIGA THRASH]] || Blacklolita || [[AC Rootage|beatmania IIDX 26 Rootage]] || DUBSTEP || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Advent Infamous]] || Blacklolita || [[AC HEROIC VERSE|beatmania IIDX 27 HEROIC VERSE]] || NEO DIGITAL FUTURE || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[GIGA VIOLATE]] || Blacklolita || [[AC HEROIC VERSE|beatmania IIDX 27 HEROIC VERSE]] || EDM-DUBSTYLE || ✓ || ✓ | | [[GIGA VIOLATE]] || Blacklolita || [[AC HEROIC VERSE|beatmania IIDX 27 HEROIC VERSE]] || EDM-DUBSTYLE || ✓ || ✓ |