338,806
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| [[GIGA RAID]] || Blacklolita || [[AC BISTROVER|beatmania IIDX 28 BISTROVER]] || NEO RUSSIAN FUTURE || ✓ || ✓ | | [[GIGA RAID]] || Blacklolita || [[AC BISTROVER|beatmania IIDX 28 BISTROVER]] || NEO RUSSIAN FUTURE || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[GRANDMASTER]] || Blacklolita || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || ? || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Kuchi kara totsugeki|口カラ凸ゲキ]] || SARUKANI × Blacklolita || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || HUMAN BEATBOX ELECTRO || ✓ || ✓ | | [[Kuchi kara totsugeki|口カラ凸ゲキ]] || SARUKANI × Blacklolita || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || HUMAN BEATBOX ELECTRO || ✓ || ✓ |