339,067
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 402: | Line 402: | ||
|- | |- | ||
| [[Cleopatrysm]] || [[Naoyuki Sato|ピ]][[Shigeharu Saeki|ラ]][[Sota Fujimori|ミ]][[Akhuta|ッ]][[Masaya Oya|℃]] || ([[Hakken! Yomigaetta BEMANI iseki|発見!よみがえったBEMANI遺跡]]) || PHARAO BEAM STEP || - || ✓ || ✓ || - | | [[Cleopatrysm]] || [[Naoyuki Sato|ピ]][[Shigeharu Saeki|ラ]][[Sota Fujimori|ミ]][[Akhuta|ッ]][[Masaya Oya|℃]] || ([[Hakken! Yomigaetta BEMANI iseki|発見!よみがえったBEMANI遺跡]]) || PHARAO BEAM STEP || - || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[In The Breeze]] || 96 & [[Sota Fujimori|Sota]] ft. [[Mayumi Morinaga]] || ([[BEMANI SUMMER DIARY 2015]]) || ? || ✓ || ✓ || ✓ || - | |||
|} | |} | ||