339,199
edits
Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
| [[Haisui nochi|背水之陣]] || すわひでお || [[PnM AC 17|pop'n music 17 THE MOVIE]] || NINJA METAL || - || - || ✓ || - | | [[Haisui nochi|背水之陣]] || すわひでお || [[PnM AC 17|pop'n music 17 THE MOVIE]] || NINJA METAL || - || - || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[Spring Comes Around (In Like A Lion)]] || [[Sota Fujimori]] Rmx by [[Jun Wakita|wac]] || [[PnM AC 17|pop'n music 17 THE MOVIE]] || HAPPY J-VOGUE REMIX || - || - || ✓ || - | |||
|- | |- | ||
| [[Blue bird|ブルーバード]] || [[Megumi Tatsumi|♪♪♪♪♪]] || [[PnM AC 17|pop'n music 17 THE MOVIE]] || BLUE BIRD || - || ✓ || ✓ || - | | [[Blue bird|ブルーバード]] || [[Megumi Tatsumi|♪♪♪♪♪]] || [[PnM AC 17|pop'n music 17 THE MOVIE]] || BLUE BIRD || - || ✓ || ✓ || - |