339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| [[To The Paradise]] || DJ Genki feat. SHIN from HYPERNOVA || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || EDM || ✓ || ✓ | | [[To The Paradise]] || DJ Genki feat. SHIN from HYPERNOVA || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || EDM || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[The Town of Sunrise]] || DJ Genki feat. SHIN from HYPERNOVA With 三代 || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Lucky happy DAYS!|ラキ☆ハピDAYS!]] || 元気[[Masaya Oya|くん]][[Yukacco|バンド]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ | | [[Lucky happy DAYS!|ラキ☆ハピDAYS!]] || 元気[[Masaya Oya|くん]][[Yukacco|バンド]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ |