335,220
edits
(Created page with "= Heaven is a '57 metallic gray = == Song Information == Artist: Jimmy Weckl<br> Composition/Arrangement/Trumpet/Other Instruments: Hideyuki Ono<br> Lyrics/Vocals: [[Thom...") |
|||
Line 73: | Line 73: | ||
| GF5/dm4→GF6/dm5 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|51 || style="background:#ee3fff;"|74 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|? || style="background:#ee3fff;"|? || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | GF5/dm4→GF6/dm5 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|51 || style="background:#ee3fff;"|74 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|? || style="background:#ee3fff;"|? || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |- | ||
| GF8/dm7 | | GF8/dm7 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|↓35 || style="background:#ee3fff;"|↓56 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|? || style="background:#ee3fff;"|? || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |- | ||
| GF10/dm9→ || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"| | | GF9/dm8 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|35 || style="background:#ee3fff;"|56 || style="background:#92dd44;"|27 || style="background:#eeee77;"|37 || style="background:#ee3fff;"|45 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| GF10/dm9→GF/DM V2 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|35 || style="background:#ee3fff;"|56 || style="background:#92dd44;"|27 || style="background:#eeee77;"|37 || style="background:#ee3fff;"|45 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|} | |} | ||