335,267
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| Notecounts || style="background:#7DF9FF;"|187 || style="background:#92dd44;"|412 || style="background:#eeee77;"|729 || style="background:#ee3fff;"|1206 || style="background:#92dd44;"|275 || style="background:#eeee77;"|544 | | Notecounts || style="background:#7DF9FF;"|187 || style="background:#92dd44;"|412 || style="background:#eeee77;"|729 || style="background:#ee3fff;"|1206 || style="background:#92dd44;"|275 || style="background:#eeee77;"|544 | ||
|- | |- | ||
| pop'n music Sunny Park→Present || style="background:#7DF9FF;"|12 || style="background:#92dd44;"|27 || style="background:#eeee77;"| | | pop'n music Sunny Park || style="background:#7DF9FF;"|12 || style="background:#92dd44;"|27 || style="background:#eeee77;"|37 || style="background:#ee3fff;"|44 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 | ||
|- | |||
| pop'n music ラピストリア→Present || style="background:#7DF9FF;"|12 || style="background:#92dd44;"|27 || style="background:#eeee77;"|↓36 || style="background:#ee3fff;"|44 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 | |||
|} | |} | ||