334,795
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| [[under control]] || [[Kevin Vecchione]] || [[AC GF7DM6|GUITARFREAKS 7thMIX & drummania 6thMIX]] || - || ✓ || ✓ | | [[under control]] || [[Kevin Vecchione]] || [[AC GF7DM6|GUITARFREAKS 7thMIX & drummania 6thMIX]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Jet ninjin|ジェットにんぢん]] || [[Kumiko Ishizaka|♪♪♪♪♪]] || [[AC GF7DM6|GUITARFREAKS 7thMIX & drummania 6thMIX]] || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[MAD BLAST ~DRASTIC AGGRESSION STYLE~]] || THE INFECTION || [[AC GF9DM8|GUITARFREAKS 9thMIX & drummania 8thMIX]] || - || ✓ || ✓ | | [[MAD BLAST ~DRASTIC AGGRESSION STYLE~]] || THE INFECTION || [[AC GF9DM8|GUITARFREAKS 9thMIX & drummania 8thMIX]] || - || ✓ || ✓ |