338,989
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| GF5/dm4 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|45 || style="background:#ee3fff;"|79 || style="background:#92dd44;"|68 || style="background:#eeee77;"|72 || style="background:#ee3fff;"|76 || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | GF5/dm4 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|45 || style="background:#ee3fff;"|79 || style="background:#92dd44;"|68 || style="background:#eeee77;"|72 || style="background:#ee3fff;"|76 || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| GF3/dm2 CS || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|5 || style="background:#ee3fff;"|8 || style="background:#92dd44;"|5 || style="background:#eeee77;"|7 || style="background:#ee3fff;"|8 || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|} | |} | ||
Line 85: | Line 87: | ||
| Notecounts || style="background:#92dd44;"|405 || style="background:#eeee77;"|494 || style="background:#ee3fff;"|672 || style="background:#92dd44;"|335 || style="background:#eeee77;"|335 || style="background:#ee3fff;"|335 || style="background:#92dd44;"|490 || style="background:#eeee77;"|490 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | Notecounts || style="background:#92dd44;"|405 || style="background:#eeee77;"|494 || style="background:#ee3fff;"|672 || style="background:#92dd44;"|335 || style="background:#eeee77;"|335 || style="background:#ee3fff;"|335 || style="background:#92dd44;"|490 || style="background:#eeee77;"|490 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |- | ||
| GF/DM V3 || style="background:#92dd44;"|↓27 || style="background:#eeee77;"|'''34''' || style="background:#ee3fff;"|'''60''' || style="background:#92dd44;"|↓40 || style="background:#eeee77;"|↓49 || style="background:#ee3fff;"|↓66 || style="background:#92dd44;"|48 || style="background:#eeee77;"|49 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | GF/DM V3→V5 || style="background:#92dd44;"|↓27 || style="background:#eeee77;"|'''34''' || style="background:#ee3fff;"|'''60''' || style="background:#92dd44;"|↓40 || style="background:#eeee77;"|↓49 || style="background:#ee3fff;"|↓66 || style="background:#92dd44;"|48 || style="background:#eeee77;"|49 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| GF/DM V6→V8 || style="background:#92dd44;"|27 || style="background:#eeee77;"|34 || style="background:#ee3fff;"|↑63 || style="background:#92dd44;"|40 || style="background:#eeee77;"|49 || style="background:#ee3fff;"|66 || style="background:#92dd44;"|48 || style="background:#eeee77;"|49 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|} | |} | ||