339,073
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| [[ALBA -reimei-|ALBA -黎明-]] || [[SOUND HOLIC]] feat. Nana Takahashi || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || HYPER GOTHIC BEAT || ✓ || - || ✓ || ✓ | | [[ALBA -reimei-|ALBA -黎明-]] || [[SOUND HOLIC]] feat. Nana Takahashi || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || HYPER GOTHIC BEAT || ✓ || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[SAMSARA]] || [[SOUND HOLIC]] feat. Nana Takahashi || [[AC PENDUAL|beatmania IIDX 22 PENDUAL]] || DIMENSION WAVE || ✓ || - || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[HALOS]] || [[SOUND HOLIC]] feat. Nana Takahashi || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ? || ✓ || ✓ | | [[HALOS]] || [[SOUND HOLIC]] feat. Nana Takahashi || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ? || ✓ || ✓ |