13,854
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| [[Metsysralos]] || 庭師 || [[AC MSC|MÚSECA]] || - || ✓ || ✓ | | [[Metsysralos]] || 庭師 || [[AC MSC|MÚSECA]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[Trijuuka|↓↓↓]] || 庭師 || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]]|| - || ✓ || ✓ | | [[Trijuuka|↓↓↓]] || 庭師 || [[AC SDVX III|SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Xibercannon]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX IV|SOUND VOLTEX IV HEAVENLY HAVEN]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Curiosity|キュリオシティ]] || 庭師 || [[AC SDVX IV|SOUND VOLTEX IV HEAVENLY HAVEN]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Kemuri|煙]] || 庭師 || [[AC SDVX IV|SOUND VOLTEX IV HEAVENLY HAVEN]] || - || - || ✓ | |||
|} | |} | ||
[[Category:Contest Artists|Niwashi]] | [[Category:Contest Artists|Niwashi]] |
edits