339,141
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| [[Xicholauncher]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX VW|SOUND VOLTEX VIVID WAVE]] || - || ✓ || ✓ | | [[Xicholauncher]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX VW|SOUND VOLTEX VIVID WAVE]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Avalanx]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Xb10r]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | | [[Xb10r]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ |