335,258
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| [[Avalanx]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | | [[Avalanx]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[NEMSYS ARENA World Hexathlon]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Xb10r]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || VOLTENIZED CORE || ✓ || ✓ | | [[Xb10r]] || 隣の庭は青い(庭師+[[Aoi (artist)|Aoi]]) || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || VOLTENIZED CORE || ✓ || ✓ |