47,974
edits
Morning Blue (talk | contribs) |
|||
Line 172: | Line 172: | ||
| pop'n music 7 || style="background:#7DF9FF;"|7 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|※14 || style="background:#eeee77;"|- | | pop'n music 7 || style="background:#7DF9FF;"|7 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|※14 || style="background:#eeee77;"|- | ||
|- | |- | ||
| pop'n music 8 || style="background:#7DF9FF;"|7 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|7 || style="background:#eeee77;"|14 | | pop'n music 8 || style="background:#7DF9FF;"|7 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|'''7''' || style="background:#eeee77;"|14 | ||
|- | |- | ||
| pop'n music 9 || style="background:#7DF9FF;"|↓5 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|7 || style="background:#eeee77;"|14 | | pop'n music 9 || style="background:#7DF9FF;"|↓5 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|7 || style="background:#eeee77;"|14 | ||
|- | |- | ||
| pop'n music 10→ | | pop'n music 10→19 TUNE STREET || style="background:#7DF9FF;"|5 || style="background:#92dd44;"|↑15 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|7 || style="background:#eeee77;"|14 | ||
|- | |||
| pop'n music 20 fantasia (Present) || style="background:#7DF9FF;"|5 || style="background:#92dd44;"|15 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|↓39 || style="background:#92dd44;"|7 || style="background:#eeee77;"|14 | |||
|- | |- | ||
| pop'n music 7 CS || style="background:#7DF9FF;"|7 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|※14 || style="background:#eeee77;"|- | | pop'n music 7 CS || style="background:#7DF9FF;"|7 || style="background:#92dd44;"|14 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|40 || style="background:#92dd44;"|※14 || style="background:#eeee77;"|- |