338,981
edits
Line 146: | Line 146: | ||
| Midnight Blaze (SySF Mix) || System S.F. || DanceDanceRevolution UNIVERSE 3 || - || - || ✓ || - || - | | Midnight Blaze (SySF Mix) || System S.F. || DanceDanceRevolution UNIVERSE 3 || - || - || ✓ || - || - | ||
|- | |- | ||
| New Decade || Sota F. || DanceDanceRevolution X2 AC || - || ✓ || | | New Decade || Sota F. || DanceDanceRevolution X2 AC || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |- | ||
| Sky Is The Limit || Sota F. feat. [[Anna Quinn|Anna]] || DanceDanceRevolution X2 AC || - || ✓ || ✓ || ? || - | | Sky Is The Limit || Sota F. feat. [[Anna Quinn|Anna]] || DanceDanceRevolution X2 AC || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| Fever || Sota F. feat. Carol Gadsden || DanceDanceRevolution X3 VS 2ndMIX || - || ✓ || ✓ || ? || - | |||
|- | |- | ||
| [[You've Got 2 Get Me]] || Sota Fujimori feat. RIO || [[AC GFDM XG|GuitarFreaks XG & DrumMania XG]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || - | | [[You've Got 2 Get Me]] || Sota Fujimori feat. RIO || [[AC GFDM XG|GuitarFreaks XG & DrumMania XG]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || - |