13,854
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
| [[AZISAI|紫陽花 -AZISAI-]] || [[Masaya Oya|Camellia]] Vs. Expander || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || ORIENTAL TECHDANCE || - || ✓ || - || - || - | | [[AZISAI|紫陽花 -AZISAI-]] || [[Masaya Oya|Camellia]] Vs. Expander || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || ORIENTAL TECHDANCE || - || ✓ || - || - || - | ||
|- | |||
| [[Go Ahead!!]] || Ryu☆ Vs. [[Sota Fujimori|Sota]] || [[AC SINOBUZ|beatmania IIDX 24 SINOBUZ]] || TRANCE CORE || ✓ || ✓ || - || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Modular Technology]] || Sota Fujimori || [[AC SINOBUZ|beatmania IIDX 24 SINOBUZ]] || TECHNO || ✓ || ✓ || - || - || - | | [[Modular Technology]] || Sota Fujimori || [[AC SINOBUZ|beatmania IIDX 24 SINOBUZ]] || TECHNO || ✓ || ✓ || - || - || - |
edits