338,820
edits
(Standarizing.) |
No edit summary |
||
(4 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 69: | Line 69: | ||
| [[Roulette]] || [[Erika Mochizuki|Y&Co.]] || [[AC GOLD|beatmania IIDX 14 GOLD]] || EUROBEAT || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Roulette]] || [[Erika Mochizuki|Y&Co.]] || [[AC GOLD|beatmania IIDX 14 GOLD]] || EUROBEAT || ✓ || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[So Real]] || Y&Co. feat. [[Mioko Hazama|mioco]] || [[AC GOLD|beatmania IIDX 14 GOLD]] || | | [[So Real]] || Y&Co. feat.[[Mioko Hazama|mioco]] || [[AC GOLD|beatmania IIDX 14 GOLD]] || 歌謡ハウス || ✓ || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[GOLDEN CROSS]] || dj REMO-CON VS [[Takayuki Ishikawa|dj TAKA]] || [[CS GOLD|beatmania IIDX 14 GOLD CS]] || TECHNO || ✓ || ✓ || - | | [[GOLDEN CROSS]] || dj REMO-CON VS [[Takayuki Ishikawa|dj TAKA]] || [[CS GOLD|beatmania IIDX 14 GOLD CS]] || TECHNO || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |- | ||
| [[2 tribe 4 K]] || | | [[2 tribe 4 K]] || Remo-con || [[AC DJ TROOPERS|beatmania IIDX 15 DJ TROOPERS]] || TRIBAL || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |- | ||
| [[Eco jii|エコ爺]] || Y&Co. || [[AC DJ TROOPERS|beatmania IIDX 15 DJ TROOPERS]] || 80's EURO || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Eco jii|エコ爺]] || Y&Co. || [[AC DJ TROOPERS|beatmania IIDX 15 DJ TROOPERS]] || 80's EURO || ✓ || ✓ || ✓ | ||
Line 122: | Line 122: | ||
|- | |- | ||
| [[dica dica]] || REMO-CON || [[AC RESIDENT|beatmania IIDX 30 RESIDENT]] || ACID RAVE || ✓ || ✓ || - | | [[dica dica]] || REMO-CON || [[AC RESIDENT|beatmania IIDX 30 RESIDENT]] || ACID RAVE || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[This Is Club Musik feat. Ookubo Momiji|This Is Club Musik feat. 大久保紅葉]] || REMO-CON || [[AC EPOLIS|beatmania IIDX 31 EPOLIS]] || HARD HOUSE || ✓ || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Counting the nights]] || Y&Co. || [[AC DaR|DANCE aROUND]] || - || ✓ || ✓ || - | | [[Counting the nights]] || Y&Co. || [[AC DaR|DANCE aROUND]] || - || ✓ || ✓ || - |