339,073
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
| [[LIGHTNING THUNDERBOLT]] || TAG || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[LIGHTNING THUNDERBOLT]] || TAG || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[LIGHTNING THUNDERBOLT -Try to Sing Ver.-]] || TAG rejected by [[Yoshihiro Tagawa|DJ TOTTO]] || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ || ? || - | |||
|- | |- | ||
| [[Synergy For Angels]] || TAG×[[Yuichi Asami|U1-ASAMi]] || ([[Private BEMANI Academy|私立BEMANI学園]]) || ORBITALIC REVOLUTION || ✓ || ✓ || - || - | | [[Synergy For Angels]] || TAG×[[Yuichi Asami|U1-ASAMi]] || ([[Private BEMANI Academy|私立BEMANI学園]]) || ORBITALIC REVOLUTION || ✓ || ✓ || - || - |