339,073
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 172: | Line 172: | ||
|- | |- | ||
| [[LUVxREVO|LUV×REVO]] || [[Kanako Watanabe|星野奏子]]とTAG それと[[Daichi Watanabe|PON]] || [[PnM AC SP|pop'n music Sunny Park]] || DIVA POP || ✓ || ✓ || - || - | | [[LUVxREVO|LUV×REVO]] || [[Kanako Watanabe|星野奏子]]とTAG それと[[Daichi Watanabe|PON]] || [[PnM AC SP|pop'n music Sunny Park]] || DIVA POP || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[Dimension Gale]] || TAG || [[PnM AC Lapistoria|pop'n music ラピストリア]] || - || ✓ || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Metamorphose]] || CAPACITY GATE || [[PnM AC Lapistoria|pop'n music ラピストリア]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[Metamorphose]] || CAPACITY GATE || [[PnM AC Lapistoria|pop'n music ラピストリア]] || - || ✓ || ✓ || - || - |