339,134
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
| [[Fly with me]] || TAG || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[Fly with me]] || TAG || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[Synergy For Angels (GITADORA Ver.)]] || TAG×[[Yuichi Asami|U1-ASAMi]] || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Mogitate ANGEL|もぎたてANGEL]] || [[Shigeharu Saeki|YAMATO組-]] || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || - || - || - || ✓ | | [[Mogitate ANGEL|もぎたてANGEL]] || [[Shigeharu Saeki|YAMATO組-]] || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || - || - || - || ✓ |