334,713
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 398: | Line 398: | ||
|- | |- | ||
| [[Kyuubiko yakou|九尾狐夜行]] || [[OSTER project|天狐]] || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || - || - || - || - || ✓ | | [[Kyuubiko yakou|九尾狐夜行]] || [[OSTER project|天狐]] || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || - || - || - || - || ✓ | ||
|- | |||
| [[Eisenplatte]] || [[Akhuta]] y OJ || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || - || - || ✓ || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Lullaby aishuu|ララバイ哀愁]] || [[Shigeharu Saeki|YAMATO組-]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ || - | | [[Lullaby aishuu|ララバイ哀愁]] || [[Shigeharu Saeki|YAMATO組-]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ || - |