339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 400: | Line 400: | ||
|- | |- | ||
| [[Eisenplatte]] || [[Akhuta]] y OJ || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ✓ | | [[Eisenplatte]] || [[Akhuta]] y OJ || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ✓ | ||
|- | |||
| [[Golden galaxy]] || [[Mutsuhiko Izumi|Trick Trap]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ✓ || ✓ || - || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Kei|京]] || [[cosMoBousouP|cosMo@暴走P]] feat.[[Daisuke Kurosawa|96]] & 肥塚良彦 || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || - || - || - || - || ✓ | | [[Kei|京]] || [[cosMoBousouP|cosMo@暴走P]] feat.[[Daisuke Kurosawa|96]] & 肥塚良彦 || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || - || - || - || - || ✓ |