3,797
edits
Line 291: | Line 291: | ||
|- | |- | ||
| [[Helicopter|ヘリコプター]] || [[AC GF10DM9|GF10/DM9]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|30→33 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | [[Helicopter|ヘリコプター]] || [[AC GF10DM9|GF10/DM9]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|30→33 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| [[Akai Suzu|赤い鈴]] || [[AC GF11DM10|GF11/DM10]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|87→84 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[Hanabi|花火]] || [[AC GF11DM10|GF11/DM10]] || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|37→40 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| [[Onihime|鬼姫]] || [[AC GF11DM10|GF11/DM10]] || style="background:#92dd44;"|44→50 || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|97→96 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|98→97 | |||
|} | |} | ||