1,816
edits
No edit summary |
Printspike (talk | contribs) |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
| 90? || [[glacia]] || [[Yoshihiro Tagawa|DJ TOTTO]] || 186 || style="background:#92dd44;"|6 || style="background:#eeee77;"|9 || style="background:#ee3fff;"|10 | | 90? || [[glacia]] || [[Yoshihiro Tagawa|DJ TOTTO]] || 186 || style="background:#92dd44;"|6 || style="background:#eeee77;"|9 || style="background:#ee3fff;"|10 | ||
|- | |||
| 100 || [[Agate|アガット]] || [[Jerico]] || 200 || style="background:#92dd44;"|5 || style="background:#eeee77;"|8 || style="background:#ee3fff;"|10 | |||
|- | |- | ||
!style="background:#9999ee; text-align: center;" colspan="7"|New Charts | !style="background:#9999ee; text-align: center;" colspan="7"|New Charts |
edits