339,279
edits
No edit summary |
|||
Line 29: | Line 29: | ||
| [[MAGIC & LOVE]] || [[DJ Genki]] feat. Yukacco || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || HAPPY CORE || ✓ || ✓ | | [[MAGIC & LOVE]] || [[DJ Genki]] feat. Yukacco || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || HAPPY CORE || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[Valgus]] || DJ Myosuke feat. Yukacco || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || MAINSTREAM HARDCORE || ✓ || ✓ | | [[Valgus]] || [[DJ Myosuke]] feat. Yukacco || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || MAINSTREAM HARDCORE || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[Sweet Radar]] || [[DJ Genki]] feat. Yukacco || [[AC PENDUAL|beatmania IIDX 22 PENDUAL]] || ELECTRO POP || ✓ || ✓ | | [[Sweet Radar]] || [[DJ Genki]] feat. Yukacco || [[AC PENDUAL|beatmania IIDX 22 PENDUAL]] || ELECTRO POP || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Go Faraway]] || [[Kento Oizumi|DJ Noriken]] feat. Yukacco || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || TRAPSTYLE || ? || ✓ | |||
|} | |} | ||